MENU

Eurotar Felsefesi

Firmamınız temel felsefesi ziraat mühendisi ile çiftçilere destek vermek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Her üretici bizim için özeldir. Bu anlamda her çiftçiye özel uygulamalar geliştirerek üretimden en yüksek verim sağlaması kalite politikamız çerçevesinde izlediğimiz temel uygulamalar arasındadır. 

 

Tarım ciddi anlamda emek isteyen oldukça zor bir iştir. Ekonominin temelini oluşturan ve iş anlamında oldukça zor olan bu sektörde binlerce insan çalışmakta ve birçok fabrikaya ham madde temin etmektedir. Bu itibarla tüm dünyayı ilgilendiren tarım sektörünün konusunda uzman kuruşlarca izlenmesi ve danışmanlık sağlanması son derece önemledir. Bizler dijital tarım uygulamaları çerçevesinde bitkilerin gelişiminden bitki koruma faaliyetlerine kadar verimliliği etkileyen her olayı anlık takip ediyor kalıcı çözümler üretiyoruz.

 

Eurotar Mühendislik 2013 yılından beri alanında uzman çalışanları ile tarımsal sulama, peyzaj sulaması, alt yapı - üst yapı sistemleri, borular - vanalar ve bağlantı ekipmanları olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor, Ortadoğu, Afrika ülkelerine ve Türki Cumhuriyetler’e ihracat gerçekleştiriyoruz.  

 

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden, devamlı yenilik anlayışını benimseyen ve dünya standartlarında müşteri hizmetine sunmayı kendine ilke edinen Eurotar Mühendislik “To Be Good” mottosuyla güven, kalite ve kesintisiz hizmet ekseninden vazgeçmeden yoluna devam etmektedir.