MENU
Bu Topraklarda,Sürdürülebilir tarımı mümkün kılıyoruz!
Bu Topraklarda,Sürdürülebilir tarımı mümkün kılıyoruz!

Biz Kimiz?

 

Bizler Eurotar Mühendislik olarak tarıma farklı bir bakış açısı kazandıran her daim üreticinin yanında olan tarımda dijitalleşmenin yanında verimliğinde ön planda tutan sektörde lider konumda olan tarım firmasıyız. 

Birikimli ve donanımlı ziraat mühendisi kadromuzla ekimden hasada kadar her daim üreticilerimizin yanında olarak bitkisel üretimde verimliği en üst seviyede tutmak amacıyla var gücümüzle çalıyoruz. Bizimle irtibata geçen tüm çiftlilerimiz tohum gübre yabancı ot mücadelesi ve hastalık zararlılara karşı alınacak önlemlere ilişkin teknik bilgiler sunuyoruz. 

Bitki koruma, Toprak ve bitki besleme, Tarım makinaları, Tarla ve bahçe bölümü konusunda uzman ziraat mühendisi kadromuzla proaktif yaklaşımlar sunarak üstün müşteri memnuiyeti çevresinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu yaklaşım çerçevesine tarımda kullanılan erken uyarı sistemleri ile zarar eşiği oluşmadan tarımda verim kaybına neden olan zararlılara karşı mücadele edilerek tarımda üstün verimlilik sağlanır.

 

Sürdürülebilir Tarım Geleceğimiz

Tüm insanlık adına sürdürülebilir tarım son derece önemli bir konudur. Doğadaki kaynakların birçoğu sonsuz gibi görünse de bu bol olan bir kaynağın yarın kıt kaynağa dönüşmesi kaçınılmaz bir sondur. 

Başta su kaynakları olmak üzere toprak ve organik gübre kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması gerekir. Tarımda kaynakların verimli kullanılması ve üretimden en yüksek gelir sağlanması adına çalışanların gücü (alanında uzman ziraat mühendisleri-profesyonel çalışanlar) ile her daim üreticimizin yanında olarak tarımın geleceğine yön veriyoruz.

 

Gözümüz de Yüreğimiz de Gelecekte

Geleceğin meslekleri arasında gözde meslek olacak olan çiftçilik, üretimin temel taşı olan bir faaliyettir. Gıda arzında meydana gelebilecek en küçük sorunlar tüm sektörleri zincirleme etkileyerek kaosa neden olabilir. Bunun en somut örneği pandemi döneminde insanların anlık olarak marketlere hücum etmesidir. 

Toplumlar giyimden ve sosyal faaliyetlerinde bir takım kısıtlamalara gidebilir ancak konu beslenme olunca kısıtlamaya gitmesi söz konusu değildir. Bu gün yediğimiz içtiğimiz ve hatta giydiğimiz ürünlerin tamamı tarımsal kaynaklı ürünleridir. Bu anlamda çiftçiliği önemsiyor ve her daim çiftçilerimizin yanında olarak yüreğimizle geleceğe doğru büyüyerek ilerlemeyi hedefliyoruz.

 

Eurotar Felsefesi

Firmamınız temel felsefesi ziraat mühendisi ile çiftçilere destek vermek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Her üretici bizim için özeldir. Bu anlamda her çiftçiye özel uygulamalar geliştirerek üretimden en yüksek verim sağlaması kalite politikamız çerçevesinde izlediğimiz temel uygulamalar arasındadır. 

Tarım ciddi anlamda emek isteyen oldukça zor bir iştir. Ekonominin temelini oluşturan ve iş anlamında oldukça zor olan bu sektörde binlerce insan çalışmakta ve birçok fabrikaya ham madde temin etmektedir. Bu itibarla tüm dünyayı ilgilendiren tarım sektörünün konusunda uzman kuruşlarca izlenmesi ve danışmanlık sağlanması son derece önemledir. Bizler dijital tarım uygulamaları çerçevesinde bitkilerin gelişiminden bitki koruma faaliyetlerine kadar verimliliği etkileyen her olayı anlık takip ediyor kalıcı çözümler üretiyoruz.

Eurotar Mühendislik 2013 yılından beri alanında uzman çalışanları ile tarımsal sulama, peyzaj sulaması, alt yapı - üst yapı sistemleri, borular - vanalar ve bağlantı ekipmanları olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor, Ortadoğu, Afrika ülkelerine ve Türki Cumhuriyetler’e ihracat gerçekleştiriyoruz.  

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden, devamlı yenilik anlayışını benimseyen ve dünya standartlarında müşteri hizmetine sunmayı kendine ilke edinen Eurotar Mühendislik “To Be Good” mottosuyla güven, kalite ve kesintisiz hizmet ekseninden vazgeçmeden yoluna devam etmektedir.